بارگیری...
لوازم یدکی خودرو های چینی

لوازم یدکی خودرو های چینی

قطعات خودرو

در فروشگاه قطعات خودرو چینی لوازم یدکی تمامی خودرو های چینی از جمله چری،ام وی ام، امجی، چانگان، بسترن، جیلی، جک و لیفان و سایر خودرو های چینی موجود می باشد.در ادامه درباره هر کدام از این برند های خودرو توضیحاتی ارائه شده است.

چری

یکی از شرکت های تولید کننده خودرو می باشد که در کشور چین مستقر می باشد و در تولید خودرو و موتور فعالیت می کند که رتبه آن در کشور چین جز هفتمین شرکت می باشد.از جمله خودرو اولیه ای که توسط شرکت چری ساخته شد می توان به فنگ یون اشاره کرد.کشور روسیه جز اولین کشوری بود که خط تولید خودرو چری را بیرون از کشور چین راه اندازی کرد.شرکت چری در حال حاضر انواع خودرو های سدان، هاچ بک،کراس اوور و الکتریکی را تولید و روانه بازار های داخلی و خارجی می کند.

محصولات چری از سال 2006 وارد ایران شد که مونتاژ آن ها توسط شرکت کرمان موتور و زیر مجموعه مدیران خودرو واگذار گردید.از جمله خودرو های چری در ایران می توان به ام وی ام110 ، ام وی ام 530 و 550 و نسل های جدید آن به تیگو5،تیگو 7، آریزو6 و ایکس 22 و نمونه های دیگر اشاره کرد.

امجی

یکی از شرکت های بریتانیایی می باشد که در پس از گذشت چندین سال در حال حاضر مدیریت آن با یک شرکت چینی می باشد و قطعات آن با نظارت بازرسان کمپانی امجی انگلیس ساخته می شود. در کشور ما نیز خودرو هایی از این شرکت از جمله مدل های 6، 3، GS، GT و 360 موجود می باشد. خودرو های فوق توسط مهندسان انگلیسی طراحی می شود و در کشور چین به تولید می رسد.

چانگان

یکی دیگر از شرکت های تولید کننده خودرو در کشور چین، شرکت چانگان می باشد که در شهر چونگ کینگ مستقر می باشد و خودرو های تولیدی این شرکت در کشور ما نیز عرضه می شود.شرکت خودرو سازی چانگان جز چهارمین شرکت برتر خودروسازی در کشور چین می باشد.شرکت چانگان با شرکت سایپا در ایران قرارداد همکاری دارد و طب این قرارداد علاوه بر تولید خودرو، قطعات خودرو نیز ارسال می شود.از جمله خودرو های چانگان موجود در بازار ایران می توان به چانگان CS35  و چانگان ایدو اشاره کرد.

بسترن

شرکت خودروسازی بسترن زیر مجموعه گروه فاو می باشد که دفتر مرکزی شرکت خودرو سازی بسترن در کشور چین قرار دارد.محصولات شرکت بسترن با همکاری گروه  مزدا در کارخانه فاو ساخته می شود.از جمله مدل های شرکت خودروسازی بسترن می توان به بسترن B50، بسترن B70، بسترن B90، ایکس 80، پی و ال5 اشاره کرد.

جیلی

از جمله شرکت های خودرو سازی چینی می باشد که جز بزرگترین شرکت های خودروسازی در کشور چین به شمار می رود.از جمله محصولات تولیدی این شرکت می توان به خودرو های سواری، موتور سیکلت، سیستم های انتقال نیرو و موتور خودرو اشاره کرد.اولین خودرو تولیدی این شرکت جیلی HQ  بود که از پیشرانه 1342 سیسی تویوتا بهره می برد و موتور 3 سیلندر یک لیتری داهیتسو نیز یک پیشرانه دیگر برای این خودرو بود. از جمله مدل های خودرو تولیدی شرکت جیلی می توان به ایکس 7، جی سی6، امگراند 7 و امگراند آر وی 7 اشاره کرد.

درباره خودرو های جک و لیفان به طور کامل در مقاله لوازم یدکی جک و لوازم یدکی لیفان توضیح داده شده است و همچنین در مقاله مقایسه لیفان و جک به مقایسه این دو خودرو پرداخته شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

مقایسه لیفان و جک/www.yadakchinrz.ir

لوازم یدکی جک/www.yadakchinrz.ir

لوازم یدکی لیفان/www.yadakchinrz.ir

نظرات کاربران

نظر بدهید