بارگیری...
لوازم یدکی جک

لوازم یدکی جک

شرکت خودرو سازی جک یکی از برند های چینی می باشد که بعد از شرکت لیفان چین وارد بازار ایران شد.شرکت خودروسازی جک در ابتدا در زمینه تولید کامیون های تجاری فعالیت داشت و با گذشت زمان مجوز تولید خودرو های سواری نیز کسب کرد. از جمله خودرو های جک می توان به اس 3، اس5، جی 3 توجوی، جی 4 و جی 5 اشاره کرد.

شرکت ایرانی کرمان موتور یکی از شرکای تجاری شرکت خودروسازی جک می باشد که در داخل کشور فعالیت می کند و با دیگر شرکت های خودروسازی چین همکاری دارد.

یکی از مواردی که در خودروهای چینی حائز اهمیت می باشد دسترسی به لوازم یدکی جک می باشد. نبود تمام لوازم یدکی جک و قطعات اصلی و پر کاربردی که برای ماشین های این برند ضروری است خرید و استفاده از ماشین های جک را با مشکل و نارضایتی مواجه کرده است. گرچه در سال های اخیر دسترسی به قطعات خودرو جک با سهولت بیشتر همراه بوده است.

لوازم یدکی یدکچین

لوازم یدکی جک بدلیل اینکه وارداتی می باشد به قیمت دلار بسته است و قیمت ثابتی ندارد.از جمله لوازم یدکی جک می توان به دسته موتور،پمپ ترمز، شیربرقی گیربکس،دبل کلاچ، شافت بالانسر، پولی تایم، اویل پمپ  و سایر لوازم یدک جک اشاره کرد.

فروشگاه قطعات خودرو چینی جز لوازم یدکی خودرو چینی در مشهد می باشد که به طور مستقیم قطعات خودروهای چینی از جمله لوازم یدکی جک را تامین می کند و همچنین در کوتاه ترین زمان به سراسر کشور ارسال می کند..انواع  خودرو های چینی که می توانید لوازم یدکی آن را از ما تهیه کنید خودروهای جک، لیفان، چری، هایما و برلیانس،چانگان،جیلی، ام جی،اچ سی کراس، و .. می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

لوازم یدکی لیفان/www.yadakchinrz.ir

نظرات کاربران

نظر بدهید