بارگیری...

قاب آینه لیفان X60

بازدید : 6651

دسته بندی : قطعات مصرفی

برند : لیفان


ارسال به سراسر کشور رایگان می باشد.

شماره تماس:
09152727310


قیمت: 750,000 توماندر صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09152727310

تلفن ثابت :  

قاب آینه لیفان X60 از جنس پلاستیک خشک ساخته شده است.قالب های قاب آینه لیفان X60 در کشور چین ساخته شده است که در همانجا نیز تولید می شود.قاب آینه لیفان X60 جز لوازم یدکی لیفان می باشد که همانند سایر قطعات خودرو جک از چین وارد می شود.

برای بسیاری از مالکان خودرو لیفان ظاهر خودرو اهمیت دارد و از این جهت قاب آینه لیفان X60 یکی از لوازم موثر در ظاهر خودرو می باشد.با توجه به اهمیت این موضوع در ساخت قاب آینه لیفان X60 از مواد اولیه مرغوب استفاده می کنند تا علاوه بر طول عمر مفید قاب آینه، براقیت آن نیز برای مدت زمان طولانی حفظ شود.

با توجه به اینکه آینه لیفان X60 ابعاد بزرگی دارد و همچنین از بدنه خودرو فاصله دارد، همین امر باعث شده تا با اولین برخورد آینه به موانع ابتدا قاب آینه شکسته شود و سپس راهنما آینه و اگر برخورد شدید باشد نیاز به تعویض کامل آینه دارد.

یکی از مزیت های قاب آینه لیفان X60 جنس مرغوب آن می باشد که در برابر ضربه مقاومت بالایی دارد و با برخوردهای آینه به موانع به راحتی شکسته نمی شود.برای اطلاع از ویژگی ها و تفاوت های خودرو های لیفان و جک می توانید مقاله مقایسه لیفان و جک را مطالعه کنید.همچنین لوازم یدکی جک و لیفان همچون قاب آینه لیفان X60 و سایر خودرو های چینی موجود می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

لوازم یدکی لیفان/www.yadakchinrz.ir

مقایسه لیفان و جک/www.yadakchinrz.ir

محصولات مرتبط