بارگیری...
  • جک
  • فروشگاه قطعات خودرو
فروشگاه قطعات خودرو چینی -یدک چین رضوی

فروشگاه قطعات خودرو چینی -یدک چین رضوی


فروشگاه قطعات خودرو با مدیریت جناب آقای رضوی با چند سال فعالیت در زمینه واردات قطعات خودروهای چینی و تولید قطعات از بهترين مواد اوليه به هموطنان محترم و بى نياز نمودن ايشان از خريد كالاى مشابه خارجى می باشد. ما متعهد و مفتخر هستيم همواره از تجربيات گذشته بهره برده و با تلفيق خلاقيت و هنرطراحى و استفاده از توانمندى هاى اساتيد ايرانى در صنعت خودرو، قطعات خودرو ايده هاى بديع و تازه توأم با برازندگى و متناسب براى زمان حال خلق نماييم و با تجربه چندين ساله هميشه و هرلحظه در خدمت شما همراهان باشيم.

ادامه ...

مقالات

خودروی جک S3

خودروی جک S3

خودرو جک اس3، یکی از کراس اورهای شهری معروف است. این کراس اور، دارای ویژگی های منحصر به فردی است که باعث استقبال گسترده آن در کشورمان ایران شده است. بسیاری از افراد معتقد هستند که خودرو های چینی بسیار بی کیفیت هستند.

پنجشنبه 12 خرداد 1401 /39
معرفی جک S7، خودرویی با 5 ستاره ایمنی

معرفی جک S7، خودرویی با 5 ستاره ایمنی

خودرو S7، توسط کمپانی جک تولید شده است. چینی ها تمام تلاش خود را در طراحی و تولید این خودرو کرده اند؛ و ثمره این تلاش ها کیفیت بالاتر این خودرو نسبت به سایر خودرو های چینی است. یکی از نکات جالب توجه این خودرو، دریافت 5 ستاره ایمنی از موسسه C-NCAP است. در ادامه دلایل دریافت 5 ستاره ایمنی جک S7 بیان می شود.

چهارشنبه 11 خرداد 1401 /34
پر فروش ترین خودروهای چینی در ایران

پر فروش ترین خودروهای چینی در ایران

امروزه بازار خرید و فروش خودروهای چینی در ایران، بنا به دلایلی منطقی و عقلانی، به طریقی صعودی رو به رشد است؛ هم‌چنین می‌بینیم که افراد زیادی به سمت خریدن این نوع خودروها، روی آورده اند. افزایش ناگهانی قیمت خودروهای ایرانی و در عین حال ثابت ماندن کیفیت این نوع خودروها، از طرفی دیگر امکانات و آپشن های متنوع خودروهای چینی و هم‌چنین کسب استاندارهای قابل قبول از سازمان های جهانی و برتری هایی از لحاظ مشخصات فنی نسبت به خودروهای ایرانی، از جمله دلایل انتخاب این افراد و تبدیل شدن به محبوب ترین خودروهای چینی در بازار ایران، به شمار می‌رود.

چهارشنبه 4 خرداد 1401 /62

دانلود نرم افزار

با نصب نرم افزار ما همواره در کنار شما هستیم تا از آخرین خدمات و محصولات ما مطلع شوید.

امکانات نرم افزار شامل اطلاعت تماس، لیست محصولات، گالری تصاویر، بلاگ و شبکه های اجتماعی ما می باشد.

نرم افزار فروشگاه قطعات خودرو چینی -یدک چین رضوی