بارگیری...
  • جک
  • فروشگاه قطعات خودرو
فروشگاه قطعات خودرو چینی -یدک چین رضوی

فروشگاه قطعات خودرو چینی -یدک چین رضوی


فروشگاه قطعات خودرو با مدیریت جناب آقای رضوی با چند سال فعالیت در زمینه واردات قطعات خودروهای چینی و تولید قطعات از بهترين مواد اوليه به هموطنان محترم و بى نياز نمودن ايشان از خريد كالاى مشابه خارجى می باشد. ما متعهد و مفتخر هستيم همواره از تجربيات گذشته بهره برده و با تلفيق خلاقيت و هنرطراحى و استفاده از توانمندى هاى اساتيد ايرانى در صنعت خودرو، قطعات خودرو ايده هاى بديع و تازه توأم با برازندگى و متناسب براى زمان حال خلق نماييم و با تجربه چندين ساله هميشه و هرلحظه در خدمت شما همراهان باشيم.

ادامه ...

مقالات

لوازم بدنه خودرو

لوازم بدنه خودرو

بررسی بدنه خودرو های چینی

شنبه 8 مرداد 1401 /153
خودروی جک S3

خودروی جک S3

خودرو جک اس3، یکی از کراس اورهای شهری معروف است. این کراس اور، دارای ویژگی های منحصر به فردی است که باعث استقبال گسترده آن در کشورمان ایران شده است. بسیاری از افراد معتقد هستند که خودرو های چینی بسیار بی کیفیت هستند.

پنجشنبه 12 خرداد 1401 /107
معرفی جک S7، خودرویی با 5 ستاره ایمنی

معرفی جک S7، خودرویی با 5 ستاره ایمنی

خودرو S7، توسط کمپانی جک تولید شده است. چینی ها تمام تلاش خود را در طراحی و تولید این خودرو کرده اند؛ و ثمره این تلاش ها کیفیت بالاتر این خودرو نسبت به سایر خودرو های چینی است. یکی از نکات جالب توجه این خودرو، دریافت 5 ستاره ایمنی از موسسه C-NCAP است. در ادامه دلایل دریافت 5 ستاره ایمنی جک S7 بیان می شود.

چهارشنبه 11 خرداد 1401 /106

دانلود نرم افزار

با نصب نرم افزار ما همواره در کنار شما هستیم تا از آخرین خدمات و محصولات ما مطلع شوید.

امکانات نرم افزار شامل اطلاعت تماس، لیست محصولات، گالری تصاویر، بلاگ و شبکه های اجتماعی ما می باشد.

نرم افزار فروشگاه قطعات خودرو چینی -یدک چین رضوی